Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

Спеціальна пропозиція для волонтерів та військових!

Способи оплати

Сушкар піклується про кожного з вас, пропонуючи різні способи оплати під час замовлення та в момент його отримання. Завдяки такому різноманіттю ви можете бути впевнені в безпечності онлайн-шопінгу. Обирайте найзручніший спосіб оплати та заощаджуйте свій час!

1. Готівкова оплата при отриманні замовленняЯкщо ви не бажаєте попередньо оплачувати замовлення, у вас є можливість розрахуватись з кур’єром в момент отримання посилки. Щоб процес був максимально комфортним і для вас, і для кур’єра, рекомендуємо заздалегідь підготувати суму до сплати.

2. Безготівкова оплата при оформленні замовленняВласники карт Visa та MasterCard можуть повністю оплатити замовлення у момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з кур'єром, менеджерами пункту самовивозу або поштового відділення вам необхідно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача. 

3. Оплата готівкою або банківською картою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилокПри отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти, Укрпошти ви можете розплатитися готівкою або банківською картою. Отже, ви сплачуєте виключно суму замовлення без прихованих платежів, комісій та послуг транспортних компаній.